Satılık Tarım araçları, Sifir ve İkinci - Truck1 Türkiye
Türkiye - Türkçe | EUR
00
Giriş veya Kayıt
Kataloğu
Satmak
Ilan ver
Türü
Modern tarım teknolojisi, çalışmalarını en yüksek düzeye makineleştirerek işlemleri yapmak için geliştirmiştir. Bu üretim birimin toplam maliyetini azaltmak ve üretim sürecini hızlandırmak içindir. Tarım araçları, görevlerine göre tarım makineleri (biçerdöver, traktör, pulluk, vb), hayvancılık makineleri ve kereste tekniği olarak ayrılabilir. Tüm tarım işlemlerin çoğu, traktör kullanmaktadır. Esneklik, asma ekipmanları için PTO ve römork taşımacılığı için bağlama ekipmanları onun avantajıdır. Yaklaşık 100 beygir gücünde olan kompakt boyutlarlı orta traktörler en yaygınıdır. Bu çiftliklerin sınırlı alanlarında, orman alanlarında,yollarda ve bahçelerde kullanılmaktadır. Asma ekipmanları:
  • pulluklar, tırmıklar, toprak işleme için kullanılan kültivatörler;
  • toprak gübresi ve kimyasal püskürtme için teknikler;
  • ot biçme,hazırlanması ve hasat için teknikler.
Bağımsız hareketli hasat tekniği, biçerdöverler ve balya makineleridir. Modern biçerdöverler, yüksek teknolojili kapalı ve klimalı kabinli bir tarım makinesidir. Kabinde bulunan kumandalar, uzaktan izleme olanağı sağlar ve fonksiyonel elemanın herhangi bir hatasını düzeltir. Temizlik ve tahıl kayıplarını en aza indirmek için biçerdöverler en önemli araçtır. Tarım ekipmanlarının en önemlisi asma ekipmanlarıdır.Güç genellikle hidrolik yüksek basınç hortumu vasıtasıyla aktarılır. Reaksiyon hızı ve güvenilirliği onların en önemli özellikleridir. John Deere, Case, Claas, Deutz, Fendt, New Holland gibi markalar pazarlarda lider markalar olarak yer almaktadır.
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.