Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Tenteli kasa Krone - Heck mit Portaltüren

tenteli kasa Krone - Heck mit Portaltüren

Satıcı ile irtibata geç

Privacy policy
  • Özellikler
  • Açıklama

Özellikler

Genel bilgiler
MarkaKRONE
ID numarasıG0106520
Üretim yılı2013
Öz ağırlığı2600 kg
Tam ağırlığı16000 kg
Kapasitesi13400 kg
Renkgri
Karoser
Yükleme uzunluğu7300 mm
Yükleme genişliği2480 mm
Yükleme kapasitesi45 m³

Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir Krone - Heck mit Portaltüren tenteli kasa sağlamaktır.

Bu araç 2013 yılında yapılmıştır. Bulunduğu yer: Almanya. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Ürün öz ağırlığı: 2600 kg. Tam ağırlığı: 16000 kg. Karoser yeteneği: yükleme uzunluğu: 7300 mm, yükleme genişliği: 2480 mm, yükleme kapasitesi: 45 m³. Maksimum kapasitesi: 13400 kg. Karoser renk: gri. Ürünün fiyatı 7875 Euro.

Maksimum gösterimi sağlamak için Krone - Heck mit Portaltüren tenteli kasa ürününüzü Truck1 Türkiye'ye ekleyin.


Wagen-Nr. G0106520- Hersteller: Krone. Einfache Eckbeschläge, Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Seitenschiebeplane, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, Zurrmulden, Zurrmöglichkeiten, Einstecklatte (Holz) (20)Finanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit nach Rücksprache!. Neue Plane. Neu lackiert. Spannratschen NEU !. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.