Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Tenteli kasa Krone - Heck hohe Portaltüren

tenteli kasa Krone - Heck hohe Portaltüren

Satıcı ile irtibata geç

Privacy policy
  • Özellikler
  • Açıklama

Özellikler

Genel bilgiler
MarkaKRONE
ID numarasıG0112519
Üretim yılı2013
Öz ağırlığı2888 kg
Tam ağırlığı16000 kg
Kapasitesi13112 kg
Renkbeyaz
Karoser
Yükleme uzunluğu7280 mm
Yükleme genişliği2470 mm
Yükleme kapasitesi45 m³

Açıklama

Seçilen Krone - Heck hohe Portaltüren tenteli kasa 'den biri, taşımacılık işinizi güçlendirmeye hazır.

Bu araç 2013 yılında yapılmıştır. Bulunduğu yer: Almanya. Tüm teknik özellikler aşağıda listelendiği gibidir. Ürün öz ağırlığı: 2888 kg. Aracın tam ağırlığı: 16000 kg. Karoser yeteneği: yükleme uzunluğu: 7280 mm, yükleme genişliği: 2470 mm, yükleme kapasitesi: 45 m³. Aracın kapasitesi: 13112 kg. Aracın renk: beyaz. Ürünün fiyatı 7875 Euro.

Krone - Heck hohe Portaltüren tenteli kasa arasından uygun araçları ararken, gerekli tüm bilgileri almak için bir satıcıyla iletişime geçin.


Wagen-Nr. G0112519- Hersteller: Krone. Bordwandklappen, Einfache Eckbeschläge, Einstecklatte (Holz) (16), Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Seitenschiebeplane, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, Zurrmulden, ZurrmöglichkeitenFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit: AB SOFORT. Neue Plane. Neu lackiert. Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen). Spannratschen NEU !. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. Wechselbrücke wurde neu lackiert in Reinweiß (RAL 9010). LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Mehrfach vorhanden!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.