Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Kapalı kasa Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

kapalı kasa Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

Satıcı ile irtibata geç

Privacy policy
  • Özellikler
  • Açıklama

Özellikler

Genel bilgiler
MarkaKRONE
ID numarasıG0106535
Üretim yılı2012
Öz ağırlığı2880 kg
Tam ağırlığı16000 kg
Kapasitesi13120 kg
Renkmavi
Karoser
Yükleme uzunluğu7300 mm
Yükleme genişliği2470 mm
Yükleme kapasitesi46 m³

Açıklama

Seçilen Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor kapalı kasa 'den biri, taşımacılık işinizi güçlendirmeye hazır.

Yıl: 2012. Bulunduğu yer: Almanya. Tüm teknik özellikler aşağıda listelendiği gibidir. Ürün öz ağırlığı: 2880 kg. Tam ağırlığı: 16000 kg. Aracın karoser yapısı: yükleme uzunluğu: 7300 mm, yükleme genişliği: 2470 mm, yükleme kapasitesi: 46 m³. Aracın kapasitesi: 13120 kg. Karoser renk: mavi. Ürünün fiyatı 6750 Euro.

Truck1 Türkiye ile Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor kapalı kasa ticaretinden yararlanın.


Wagen-Nr. G0106535- Hersteller: Krone. Einfache Eckbeschläge, Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Rolltor (Alu), Schlüssellochsystem innen, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, Zurrmulden, ZurrmöglichkeitenFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit nach Rücksprache!. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.