Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Kapalı kasa Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

kapalı kasa Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

Satıcı ile irtibata geç

Privacy policy
  • Özellikler
  • Açıklama

Özellikler

Genel bilgiler
MarkaKRONE
ID numarasıG0110082
Üretim yılı2013
Öz ağırlığı3360 kg
Tam ağırlığı16000 kg
Kapasitesi12640 kg
Renkgri
Karoser
Yükleme uzunluğu7300 mm
Yükleme genişliği2480 mm
Yükleme kapasitesi49 m³

Açıklama

Seçilen Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor kapalı kasa 'den biri, taşımacılık işinizi güçlendirmeye hazır.

Üretim yılı - 2013. Bu, Almanya konumunda bulunur. Ana teknik detaylar aşağıdaki gibidir. Ürün öz ağırlığı: 3360 kg. Aracın tam ağırlığı: 16000 kg. Karoser yeteneği: yükleme uzunluğu: 7300 mm, yükleme genişliği: 2480 mm, yükleme kapasitesi: 49 m³. Aracın kapasitesi: 12640 kg. Karoser renk: gri. Fiyat - 8675 Euro.

Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor kapalı kasa arasından uygun araçları ararken, gerekli tüm bilgileri almak için bir satıcıyla iletişime geçin.


Wagen-Nr. G0110082- Hersteller: Krone. Vorrichtung für Bahnverladung, Doppelstockausstattung, Einfache Eckbeschläge, Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Rolltor (Alu), Schlüssellochsystem innen, Stapler befahrbar, Stützbeine teleskopierbar, Zurrmulden, ZurrmöglichkeitenDoppelstock Ausattung ohne Doppelstock Ladebalken (gegen Aufpreis erhältlich!). Finanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit nach Rücksprache!. Rolltor neu !!!. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.