Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Reach truck Jungheinrich ETV110

reach truck Jungheinrich ETV110

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaJUNGHEINRICH
ModelJungheinrich ETV110
Referans numarası SL638
Üretim yılı2013
Araç-saat13099
Kaldırma kapasitesi1000 kg
Kaldırma yüksekliği6200 mm
Serbest kaldırmalı1950 mm
Sürücü yüksekliği2600 mm
Çatal uzunluğu1200 mm
Kaldırma direğitriplex
Çatal taşıyıcıyan kaydırmalı
Motor
Yakıt türüelektrik
MotorLadegerät:
Aküunbekannt
Şasi/süspansiyon
Ön tekerleklerunbekannt
Arka tekerleklerunbekannt
Ataşmanlar
AtaşmanlarıGabelträger: ISO Klasse: ISO Klasse 2 = 1.000 - 2.500 kg
Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir Jungheinrich ETV110 reach truck sağlamaktır.

Bu araç 2013 yılında yapılmıştır. Bulunduğu yer: Polonya. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Motor-aktarma sisteminin özellikleri: yakıt türü: elektrik, motor: Ladegerät:, akü: unbekannt. Şasi / süspansiyon sistemi aşağıdaki gibidir: ön tekerlekler: unbekannt, arka tekerlekler: unbekannt. Toplam makine saatleri: 13099. Ürünün fiyatı 4800 Euro.

Truck1 Türkiye'de yer alan binlerce araç arasından Jungheinrich ETV110 reach truck arasından bir tanesini seçmek size hiç sorun çıkarmaz.


t1 test archive SUPERLIFT

t1 test archive Malzeme taşıma ekipmanı

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.