Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Eklemli platform Skyjack 51AJ

eklemli platform Skyjack 51AJ

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaSKYJACK
Referans numarasıSPA/1080
Üretim yılı2014
Tam ağırlığı7316 kg
Kaldırma yüksekliği17600 mm
Renkkırmızı
Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir Skyjack 51AJ eklemli platform sağlamaktır.

Bu araç 2014 yılında yapılmıştır. Bu, Birleşik Krallık konumunda bulunur. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Ürün tam ağırlığı: 7316 kg. Renk: kırmızı. Öğenin maliyeti 26715 Euro.

İyi güvenilen bayilerden karlı fırsatlar bulmak için Skyjack 51AJ eklemli platform içeren envanterde arama yapın.


Compared to its cousins, this is a small (but practical) diesel-powered 4 wheel drive Skyjack 51AJ with an articulating jib for the most precise placement on the construction site. It has a cage capacity of 227kg and a gross weight of 7,316kg, making it stable and practical.

t1 test archive A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

t1 test archive İş makinaları

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.