Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Tanker dorse Kässbohrer STS 32, Bitumen, Chemie, V4A, 300 Grad, 32m³

tanker dorse Kässbohrer STS 32, Bitumen, Chemie, V4A, 300 Grad, 32m³

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaKÄSSBOHRER
Referans numarasıSI81688
Üretim yılı2006
Tam ağırlığı34000 kg
Kapasitesi27620 kg
Genişliği2550 mm
Yüksekliği3650 mm
Şasi/süspansiyon
Süspansiyonpnömatik
Aks sayısı3-aks
Frenlerdisk freni
ABS
EBS
Karoser
Yükleme kapasitesi32 m³
Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir Kässbohrer STS 32, Bitumen, Chemie, V4A, 300 Grad, 32m³ tanker dorse sağlamaktır.

Bu araç 2006 yılında yapılmıştır. Birime Almanya adresinden erişilebilir. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Tam ağırlığı: 34000 kg. Aracın genişliği: 2550 mm. Aracın yüksekliği: 3650 mm. Şasi mekanizmasının özellikleri: süspansiyon: pnömatik, aks sayısı: 3-aks, frenler: disk freni, ABS, EBS. Aracın karoser yapısı: yükleme kapasitesi: 32 m³. Aracın kapasitesi: 27620 kg. Öğenin maliyeti 26800 Euro.

İyi güvenilen bayilerden karlı fırsatlar bulmak için Kässbohrer STS 32, Bitumen, Chemie, V4A, 300 Grad, 32m³ tanker dorse içeren envanterde arama yapın.


Chemietankfahrzeug, isolierter Edelstahltank / Material: 1.4541, Inhalt 32.000 Liter, 1 Kammer(n), Zentralauslauf hinten, Sicherheitsventile, Unterdruckventile, ADR Typklasse FL; AT, ABS, EBS, BPW EcoPlus Achse(n), Alu- Felgen, Scheibenbremsanlage, Luftfederung mit Hebe- Senkvorrichtung, Liftachse, Stützwinde(n), Fahrzeug kann mit Werbung beklebt und/oder beschriftet sein.

Unser Angebot ist generell ohne neue TÜV-Abnahme. Falls neue TÜV-Abnahme erwünscht, unterbreiten wir Ihnen gerne ein Angebot unserer Partnerwerkstätten! Fahrzeug kann mit Werbung beklebt und/oder beschriftet sein. Es gelten unsere allgemeinen Liefer- und Zahlungsbedingungen.

Gerne erstellen wir Ihnen für dieses Objekt ein Finanzierungs- oder Leasingangebot.

Bitte sprechen Sie uns an!

t1 test archive alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

t1 test archive Dorse

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.