Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Yeni damperli dorse EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory

Yeni damperli dorse EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaEMIRSAN
Üretim yılı2021
Yeni
Durumdayeni
Öz ağırlığı7000 kg
Tam ağırlığı43000 kg
Kapasitesi36000 kg
Kapasite26 m³
Renkgri
Şasi/süspansiyon
Süspansiyonpnömatik
Kaldırma aksı
Direksiyon aksı
Frenlerdavul fren
ABS
EBS
Tekerlekler385 65 R 22,5
Karoser
Karoser malzemesineçelik Hardox
Alet kutusu
Yedek lastik yuvası
Arkadan boşaltmalı damperli kamyon
Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory damperli dorse sağlamaktır.

Bu araç 2021 yılında yapılmıştır. Birime Konya, Türkiye adresinden erişilebilir. Tüm teknik özellikler aşağıda listelendiği gibidir. Araç öz ağırlığı: 7000 kg. Ürün tam ağırlığı: 43000 kg. Şasi / süspansiyon bileşenleri özelliği: süspansiyon: pnömatik, kaldırma aksı, direksiyon aksı, frenler: davul fren, ABS, EBS, tekerlekler: 385 65 R 22,5. Karoser yeteneği: karoser malzemesine: çelik Hardox, alet kutusu, yedek lastik yuvası, arkadan boşaltmalı damperli kamyon. Maksimum kapasitesi: 36000 kg. Renk: gri. Aracın durumda: yeni. Öğenin maliyeti 20500 Euro.

EMIRSAN EMIRSAN 20-45 M3 HARDOX Semi Tippers Direct from Factory damperli dorse arasından uygun araçları ararken, gerekli tüm bilgileri almak için bir satıcıyla iletişime geçin.


STARTING PRICE 17000 EURO FROM MANUFACTURER

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.