Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Sipariş hazırlama makinası BT OSE250P

sipariş hazırlama makinası BT OSE250P

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaBT
ID numarası F6340
Üretim yılı2013
Araç-saat5963
Kaldırma kapasitesi2500 kg
Motor
Yakıt türüelektrik
MotorSIN CARGADOR
Akü24V / 620Ah, unbekannt
Şasi/süspansiyon
Ön tekerleklerunbekannt
Arka tekerleklerunbekannt
Açıklama

Truck1 Türkiye'de sunulan BT OSE250P sipariş hazırlama makinası 'den birini seçerek satın alma kararınızı kolaylaştırın.

Üretim yılı - 2013. Bulunduğu yer: İspanya. Tüm teknik özellikler aşağıda listelendiği gibidir. Güç ünitesi özellikleri: yakıt türü: elektrik, motor: SIN CARGADOR, akü: 24V / 620Ah, unbekannt. Şasi / süspansiyon bileşenleri özelliği: ön tekerlekler: unbekannt, arka tekerlekler: unbekannt. Tahmini makine saatleri: 5963.

Truck1 Türkiye'de yer alan binlerce araç arasından BT OSE250P sipariş hazırlama makinası arasından bir tanesini seçmek size hiç sorun çıkarmaz.


Masttyp: keiner

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.