Hmm, ürün satılmış olarak gözüküyor

Kullanılan transpalet BT LPE240

kullanılan transpalet BT LPE240

Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaBT
ID numarası F5408
Üretim yılı2014
Araç-saat4866
Kaldırma kapasitesi2400 kg
Çatal uzunluğu1150 mm
Motor
Yakıt türüelektrik
MotorSIN CARGADOR
Akü24V, unbekannt
Şasi/süspansiyon
Ön tekerleklerunbekannt
Arka tekerleklerunbekannt
Açıklama

Amacımız, müşterilerimize yoldaki ulaşım ihtiyaçlarını tamamlayan güvenilir BT LPE240 kullanılan transpalet sağlamaktır.

Bu araç 2014 yılında yapılmıştır. Birime İspanya adresinden erişilebilir. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Motor-aktarma sisteminin özellikleri: yakıt türü: elektrik, motor: SIN CARGADOR, akü: 24V, unbekannt. Şasi mekanizmasının özellikleri: ön tekerlekler: unbekannt, arka tekerlekler: unbekannt. Makine saati miktarı: 4866. Fiyat - 3250 Euro.

Truck1 Türkiye'de yer alan binlerce araç arasından BT LPE240 kullanılan transpalet arasından bir tanesini seçmek size hiç sorun çıkarmaz.


Masttyp: keiner

t1 test archive

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.