Çekici SCANIA 164 la 480

picture_as_pdf

picture_as_pdf

18 000 EUR

Türü

Çekici

Yıl

2004

Ülkesi

İtalya

Telefon numarası

+39 0775 8......

Çevrimiçi: 20gün.
  • Özellikler
  • Açıklama
Özellikler
Genel bilgiler
MarkaSCANIA
Üretim yılı2004
Kilometre1335000 km
Motor
Retarder/intarder
Şasi/süspansiyon
Süspansiyonyaylar/pnömatik
ABS
EBS
Kabin/salon
Kabin modeliTopline
Sunroof
Isıtıcı
Park ısıtıcı
Yatak sayısı2
Açıklama

Seçilen SCANIA 164 la 480 çekici 'den biri, taşımacılık işinizi güçlendirmeye hazır.

Üretim yılı - 2004. Bu, Frosinone, İtalya konumunda bulunur. Ayrıntılı genel bakış aşağıda listelendiği gibidir. Mevcut kilometre 1335000 km. Motor-aktarma sisteminin özellikleri: retarder/intarder. Şasi / süspansiyon bileşenleri özelliği: süspansiyon: yaylar/pnömatik, ABS, EBS. Kabin içi tasarım açıklaması: kabin modeli: Topline, sunroof, ısıtıcı, park ısıtıcı, yatak sayısı: 2. Öğenin maliyeti 18000 Euro.

Truck1 Türkiye'de yer alan binlerce araç arasından SCANIA 164 la 480 çekici arasından bir tanesini seçmek size hiç sorun çıkarmaz.


Uniproprietario - verniciatura completa della carrozzeria - fari Xeno V8 con led posizione - appendici spoiler - parafanghi posteriori nuovi - cerchi Speed line - interni originali Scania in pelle più mobile savicollection - km certificati

Detaylı bilgi için
Satıcı

V4 ENTERTAINMENT SRL

V4 ENTERTAINMENT SRL

location_on

Italy, Frosinone

phone_iphone
access_time

Satıcının yerel saati — 20:38


Satıcı ile irtibata geç

Gizlilik politikası

t1 test unit

Yer imlerinize eklenmiştir!
Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.