




Case Tieflöffel 60 cm
1 500EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 82 993 TRY
- ≈ 1 681 USD





CASE 2340mm - Type tractopelle
1 550EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 85 759 TRY
- ≈ 1 737 USD





Lyzki do ladowarki Claas Cat,case,scorpion,kramer
1 596EUR
- ≈ 88 305 TRY
- ≈ 1 789 USD





CASE 2300mm - Tractopelle
1 350EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 74 694 TRY
- ≈ 1 513 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 345EUR
- ≈ 74 417 TRY
- ≈ 1 508 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 99 647 TRY
- ≈ 2 019 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 99 647 TRY
- ≈ 2 019 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 243EUR
- ≈ 68 773 TRY
- ≈ 1 393 USD





Lyzki do ladowarki Jcb,case,cat, Manitou
1 083EUR
- ≈ 59 921 TRY
- ≈ 1 214 USD


CASE 615MM
750EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 41 496 TRY
- ≈ 840 USD





CASE 600mm pour tractopelles
490EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 27 111 TRY
- ≈ 549 USD









CASE tractopelle - 600mm
350EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 19 365 TRY
- ≈ 392 USD





CASE 300mm - a reparer
350EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 19 365 TRY
- ≈ 392 USD





CASE 300mm à réparer
310EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 17 151 TRY
- ≈ 347 USD



Case 84341331



Case 73318678



Case 73318765




Case 84344175




Case 84341305




Case 84341293




Case 73318717




Case 47628009




Case ZK441916SUE




Case 73318785




Case 73318883




Case 472026051


Case 47627468




Case 84294151



Case 47627466



Case 47627468



Case 47627933


Case 73318680



Case 73318688





2016 80" Front Loading Bucket to suit CASE 121 Wheeled Loader



Case 73318813
Kova Case
Benzerleri gör
Bu teklife benzer başka ilanlarımız da var
Şimdi stokta neler olduğunu kontrol edin
1 500EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 82 993 TRY
- ≈ 1 681 USD
27 Mayıs 2025
Bu ilan referans amacıyla arşivde saklanmaktadır (özellikler, tipik fiyat). Sitede güncel olmayan ilan yoktur — tüm aktif seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.
Godet de Tranchée à éjecteur de largeur 40cm sur CASE 988 Diamètre Axe 60mm Entre Axe 300mm Entre Oreille 250mm
Bu teklif sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen ayrıntıları doğrudan satıcıdan doğrulayın.
1 500EUR
KDV hariç fiyat
- ≈ 82 993 TRY
- ≈ 1 681 USD
27 Mayıs 2025
Bu teklif sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen ayrıntıları doğrudan satıcıdan doğrulayın.







